Huba húsenica čínska (Cordyceps sinensis)

Cordyceps sinensis už storočia využívajú v Číne na úpravu hladiny energie a kvality života, na doplnenie energie u zoslabnutého organizmu a harmonizáciu nervového systému. Zvyšuje odolnosť voči únave, zvyšuje športové výkony. Vyvažuje duševný stav, znižuje napätie spôsobené stresom a účinným sa ukázala byť aj pri depresii.

Húsenica čínska (Cordyceps sinensis) posilňuje imunitný systém a revitalizuje, totiž v mitochondriách buniek - kde prebieha premena energie – zvyšuje jej hladinu. Posilňuje prísun kyslíka do organizmu, upravuje krvný obeh, tým napomáha, aby sa kyslík a živiny rýchlejšie dostali do celého tela.

Huba húsenica čínska (Cordyceps sinensis) 3 produkty

Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
 • Rýchly náhľad
  39,99 € 49,99 € -20%

  V tomto prípravku sa spája pozitívny účinok až piatich húb. V piatich hubách sa nachádzajúce účinné zložky sú v synergii, čiže navzájom sa podporujúc posilňujú svoju účinnosť. Užívanie tejto kombinácie húb sa odporúča pre posilnenie imunitného systému, prípadne pre športovcov a pre ľudí s vysokou fyzickou aktivitou pre zvýšenie aktivity, v prípade, ak nie...

  39,99 € 49,99 € -20%
  Znížená cena!
 • Rýchly náhľad
  39,99 € 49,99 € -20%

  Čínske húsenicové huby (Cordyceps sinensis), huby Reishi (Ganoderma lucidum) a Shiitake huby (Lentinula edodes) možno používať v širokej škále možností za účelom ochrany zdravia. Pozitívne pôsobia na srdcovo-cievnu sústavu, na hladinu cholesterolu a na hladinu cukru.

  39,99 € 49,99 € -20%
  Znížená cena!
 • Rýchly náhľad
  39,99 € 49,99 € -20%

  Môže pomôcť pri posilnení imunitného systému a jeho užívateľovi môže v každodennom živote zaručiť energickejší pocit, duchovné povzbudenie a lepší zdravotný stav. Zvláštnosťou produktu je, že obe zložky (materská kašička a čínska húsenicová huba) pôsobia na rovnaké ústrojenstvo, avšak z rôznych smerov, a tak podporujú ich správne funkčné procesy. 

  39,99 € 49,99 € -20%
  Znížená cena!
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek