Huba Shiitake (Lentinula edodes)

Hubu Shiitake na Ďalekom Východe považujú za "aktivátor krvi" a používali ju na elimináciu a liečenie viacerých problémov a ochorení (napr. prechladnutie, detské osýpky, pneumónia, bolesti žalúdka a hlavy, slabosť, čierne kiahne). V Číne ju spomínajú medzi "liečivými rastlinami", ktoré obsahujú viaceré látky zabraňujúce starnutiu.

V Japonsku sa všeobecne používala pri liečbe žalúdočných vredov, dny, zápchy, krátkozrakosti, alergií, zlatej žily, hnisaní a sexuálnej dysfunkcii. Shiitake používajú najčastejšie na úpravu zoslabnutých imunitných funkcií, na prevenciu a doplnkovú liečbu rakovinových chorôb (napr. žalúdok, pečeň, konečník a pľúca, ale aj leukémia), ako aj k prevencii bronchitídy, chrípky a iných vírusových ochorení, prípadne ich liečbu.

Používa sa aj na zníženie chronicky vysokej hladiny cholesterolu. Pri starších ľuďoch je dôležitou látkou stabilizujúcou imunitu, mladým môže pomôcť proti stresu a únave.    

Huba Shiitake (Lentinula edodes) 4 produkty

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
 • Rýchly náhľad
  39,99 € 49,99 € -20%

  Čínske húsenicové huby (Cordyceps sinensis), huby Reishi (Ganoderma lucidum) a Shiitake huby (Lentinula edodes) možno používať v širokej škále možností za účelom ochrany zdravia. Pozitívne pôsobia na srdcovo-cievnu sústavu, na hladinu cholesterolu a na hladinu cukru.

  39,99 € 49,99 € -20%
  Znížená cena!
 • Rýchly náhľad
  39,99 € 49,99 € -20%

  V tomto prípravku sa spája pozitívny účinok až piatich húb. V piatich hubách sa nachádzajúce účinné zložky sú v synergii, čiže navzájom sa podporujúc posilňujú svoju účinnosť. Užívanie tejto kombinácie húb sa odporúča pre posilnenie imunitného systému, prípadne pre športovcov a pre ľudí s vysokou fyzickou aktivitou pre zvýšenie aktivity, v prípade, ak nie...

  39,99 € 49,99 € -20%
  Znížená cena!
 • Rýchly náhľad
  39,99 € 49,99 € -20%

  Odporúčané použitie za účelom podpory regeneračných procesov, keď je organizmus vo veľmi oslabenom stave. Po dlhotrvajúcej nemocničnej liečbe a po onkologickej terapii, za účelom rýchlejšieho zlepšenia kvality života. Táto kombinácia húb reguluje imunitný systém, zvyšuje fyzickú  odolnosť a schopnosť organizmu voči chorobám, má protinádorový účinok,...

  39,99 € 49,99 € -20%
  Znížená cena!
 • Rýchly náhľad
  39,99 € 49,99 € -20%

  Huba Shiitake je známa ako naozajstný liek s výnimočne dobrými protirakovinovým vlastnosťami ako aj so schopnosťou ničiť huby a vírusy.   Za svoju silu vďačí látke s názvom lentinan, ktorá pôsobí na posilnenie imunitného systému a úspešný boj s infekciami a chorobami. 

  39,99 € 49,99 € -20%
  Znížená cena!
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek