Huba Pečiarka mandľová (Agaricus blazei murill)

Huba pečiarka mandľová zvyšuje obrannú schopnosť imunitného systému, má priaznivý vplyv na srdcovo-cievny systém, upravuje funkciu pečene, znižuje rezistenciu inzulínu. Polysacharidovým výťažkom huby pečiarky mandľovej realizované klinické testy ukázali výrazné zlepšenie pri rakovinových chorobách: rakovina pľúc, krčka maternice, vaječníkov, sliznice, prostaty, pobrušnice a sarkómu.


V hube pečiarky mandľovej prítomný beta-glukán plní funkciu paliva pre imunitný systém, kým vitamín D napomáha pri jednotlivých imunitných procesoch. Huba Agaricus blazei murrill obsahuje ergosterol, čo môže byť dôležité pri predchádzaní stavov nedostatku vitamínu D.

Huba Pečiarka mandľová (Agaricus blazei murill) 3 produkty

Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
 • Rýchly náhľad
  39,99 € 49,99 € -20%

  V tomto prípravku sa spája pozitívny účinok až piatich húb. V piatich hubách sa nachádzajúce účinné zložky sú v synergii, čiže navzájom sa podporujúc posilňujú svoju účinnosť. Užívanie tejto kombinácie húb sa odporúča pre posilnenie imunitného systému, prípadne pre športovcov a pre ľudí s vysokou fyzickou aktivitou pre zvýšenie aktivity, v prípade, ak nie...

  39,99 € 49,99 € -20%
  Znížená cena!
 • Rýchly náhľad
  39,99 € 49,99 € -20%

  V pozadí alergie stojí defekt imunitného systému, ktorý vyvolá chronický zápal v organizme. Počas alergickej reakcie uvoľnené látky (napr. histamín) vyvolávajú v organizme zápaly. Príznaky sa zmierňujú len vtedy, ak zápal zanikne. Agaricus blazei možno priradiť k hubám so silným modulačným účinkom na imunitný systém. 

  39,99 € 49,99 € -20%
  Znížená cena!
 • Rýchly náhľad
  39,99 € 49,99 € -20%

  Obsah beta-glukánu v hube pečiarky mandľovej nahradzuje pre imunitný systém dôležité látky, normalizuje funkciu imunitného systému. Je to jedlá huba so sladkastou chuťou a vôňou mandlí. V Japonsku ju pestujú pre lekárske účely. Obsah beta-glukánu a prirodzeného vitamínu D v tejto hube je výrazný.

  39,99 € 49,99 € -20%
  Znížená cena!
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek