Oregáno oleje

Oregáno oleje sú 100% čisté éterické oleje z Gréckeho divého oregána. Ponúkame ho v tekutej forme a takisto v podobe jednoducho požívateľných kapsúl.

Asi najlepšie oregáno na svete rastie v Grécku a je všeobecne známe ako Grécke oregáno. Vedecké štúdie preukázali, že olej z divoko rastúceho oregána z oblasti Stredomoria je najsilnejší. Práve preto z neho pochádzajú tie najlepšie éterické oregánové oleje, ktoré sú dostupné na trhu. Svojou jedinečnou vôňou a chuťou majú pre človeka mnoho prospešných účinkov.

Zane Hellas Oregánový olej je 100% parou destilovaný – bez chemikálií (GMO) a obsahuje minimálne 86% karvakrolu a menej ako 2% tymolu, čo ho robí ešte účinnejším. 100% čisté éterické oleje z Gréckeho divého oregána sú rozpustené v extra panenskom olivovom oleji. 70%, 40%, 25% a 15% nariedené zmesi oregánového oleja s týmto olivovým olejom sú vhodné ihneď na použitie. Vyberte si ten, ktorý vyhovuje vašim špeciálnym potrebám a objavte výhody oregánového oleja, ktorý prináša množstvo pozitívnych účinkov pre vaše zdravie.

Oregáno oleje 2 produkty

Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek
Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek