Oral care

Oral care je špeciálna starostlivosť o ústnu dutinu. Ide o prírodné alternatívne riešenia pre ľudí, ktorí preferujú produkty ústnej hygieny bez alkoholu, fluoridu, farbív, umelých aróm a abrazívnych prísad.

Asi najlepšie oregáno na svete rastie v Grécku a je všeobecne známe ako Grécke oregáno. Vedecké štúdie preukázali, že olej z divoko rastúceho oregána z oblasti Stredomoria je najsilnejší. Práve preto z neho pochádzajú tie najlepšie éterické oregánové oleje, ktoré sú dostupné na trhu. Svojou jedinečnou vôňou a chuťou majú pre človeka mnoho prospešných účinkov.

Výskumný tím Zane Hellas vyvinul kolekciu Natural Oral Care Solutions (Prírodné látky pre starostlivosť o ústnu dutinu), ktorá je založená na sile oleja z Oregána.

Orega wash, Mouth wash & Tooth paste sú prírodné alternatívne riešenia pre ľudí, ktorí preferujú produkty ústnej hygieny bez alkoholu, fluoridu, farbív, umelých aróm a abrazívnych prísad. Čistý esenciálny olej z oregána je hlavnou prísadou všetkých produktov Orega Wash. Okrem iných problémov vám produkty Orega Wash môžu pomôcť znížiť úroveň zubného povlaku, zápalu ďasien, suchých úst, zlého dychu a pomôžu vám udržať optimálne zdravie ústnej dutiny.

Oral care 2 produkty

Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek
Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek