Foot care

Foot care je prírodná látka pre starostlivosť o nohy. Ide o špeciálnu pomoc v boji proti plesňovým infekciám prstov a nechtov a súčasne pomáha stimulovať zdravý rast nechtov.

Asi najlepšie oregáno na svete rastie v Grécku a je všeobecne známe ako Grécke oregáno. Vedecké štúdie preukázali, že olej z divoko rastúceho oregána z oblasti Stredomoria je najsilnejší. Práve preto z neho pochádzajú tie najlepšie éterické oregánové oleje, ktoré sú dostupné na trhu. Svojou jedinečnou vôňou a chuťou majú pre človeka mnoho prospešných účinkov.

Výskumný tím Zane Hellas vyvinul Natural Nail Care Solutions (Prírodnú látku pre starostlivosť o nechty), ktorá je založená na sile oleja z Oregána.

Produkty Fungus Stop & Fungu Cept sú vyvinuté špeciálne na pomoc v boji proti plesňovým infekciám prstov a nechtov a súčasne pomáha stimulovať zdravý rast nechtov. Nail Fungal Support je založený na prírodnom oleji z oregána spolu so zmesou prírodných esenciálnych olejov a vitamínov, ktoré vaše nechty zjemnia, oživia a pomôžu im znovu získať ich prirodzený lesk. Každý produkt je špeciálne navrhnutý tak, aby zároveň zastavil plesne na nechtoch alebo na nohách športovcov. Vyberte si prípravok, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Foot care 2 produkty

Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek
Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek