CANDIDFREE gélové kapsule na ochranu pred kvasinkami

Nový produkt

CANDIDFREE gélové kapsule na ochranu pred kvasinkami je silná látka pre podporu zdravia vašich čriev. Ide o zdokonalenú receptúru so 7 prírodnými zložkami

Viac detailov

19,93 € .

Detaily

CANDIDFREE gélové kapsule na ochranu pred kvasinkami s extra silnou čistiacou receptúrou napomáhajúcou prirodzenú detoxikáciu čriev. 

Pomáha:

 • Prekonať nadmerný výskyt kvasiniek*
 • Navrátiť úroveň črevnej mikroflóry na normálnu úroveň*
 • Nadúvanie, Nepohodlie, Zápcha*
 • Vaginitída, Menštruačné poruchy*
 • Ústne opary*

Pomáha prekonať nadmerné množenie kvasiniek, prirodzene bez toxických a syntetických fungicídov.

Zane Hellas vyrába jedny z najlepších produktov z oregánového oleja na svete.  Spoločnosť je aktívna výhradne vo vývoji, výrobe a distribúcii produktov z oregánového oleja. Výskumný tím spoločnosti vyvinul gélové kapsule CandidFree pre podporu zdravej črevnej mikroflóry.  

CandidFree gélové kapsule sú 100% prírodná ochrana pred kvasinkami* so zdokonalenou  receptúrou, podporujúcou zdravú črevnú mikroflóru. Synergetická zmes prírodných zložiek a vitamínov, ktoré spolupracujú s tráviacim systémom a pomáhajú udržať v črevách prirodzenú rovnováhu.

CandidFree pomáha prospešným baktériám, ktoré žijú v črevách a napomáha detoxifikačným procesom*. Spolu s Carvacrolom z divého oregánového oleja (Olej obsahujúci karvakrol v najväčšej koncentrácii –  Minimálne 86% karvakrolu) ako hlavnej aktívnej zložky.  Zriedenej s prírodným extra panenským olivovým olejom z Grécka, olejom z cesnaku, chioskou mastichou, extraktom z grapefruitových semienok, olejom z citrónovej trávy a éterickým olejom z klinčekov. Každá gélová kapsula obsahuje 80% týchto rastlinných výťažkov a 20% za studena lisovaného, prírodného, extra panenského olivového oleja. Kapsule sú ľahko prehĺtateľné. Sú vyrobené z tenkej vrstvy mäkkej želatíny (gelatínu), ktorá sa ľahko prehĺta, sú stabilné, úplne utesnené a majú dlhšiu trvanlivosť v porovnaní s kvapalným prípravkom alebo pevnými kapsulami.

*Tieto vyhlásenia neboli hodnotené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv. Tento produkt nie je určený pre diagnostiku, liečbu ani pre prevenciu pred chorobami.

Indikácie

 • Pomáha prospešným baktériám prirodzene žijúcim v črevách*
 • Podporuje prirodzené detoxifikačné procesy*
 • Podporujú zdravú črevnú mikroflóru*

*Tieto vyhlásenia neboli hodnotené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv. Tento produkt nie je určený pre diagnostiku, liečbu ani pre prevenciu pred chorobami.

Inštrukcie

Užite jednu gélovú kapsulu denne, najlepšie po jedle alebo podľa pokynov vášho lekára.

Nikdy neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Zloženie – pôvod

Všetky prísady sú 100% prírodné:

 • Extra panenský olivový olej
 • Éterický olej z oregána
 • Olej z cesnaku, chioská masticha
 • Extrakt z grapefruitových semienok
 • Olej z citrónovej trávy
 • Olej z klinčekov

Iné prísady: Želatína (Gelatin – z organického bravčového pôvodu), glycerol, voda.

Bez alkoholu, cukru, soli škrobu, kvasníc, pšenice, lepku, kukurice, sóje, mlieka, vajec, mäkkýšov a bez konzervačných látok.

Krajina pôvodu Grécko. Vyrobené v Grécku.

Bezpečnosť & Skladovanie

Bezpečnostné informácie

Neužívajte tieto gélové kapsule oregánového oleja pri tehotenstve, ak dojčíte alebo ak ste alergickí na tymol, mätu, bazalku alebo šalviu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Konzultujte s vaším lekárom.

Informácie o skladovaní

Pri skladovaní nie je nutné chladenie. Skladujte v zatvárateľnom priestore, na suchom mieste pri izbovej teplote. Po použití nádobku uzavrite.

Lekárske štúdie

Existuje veľké množstvo vedeckých lekárskych štúdií zaoberajúcich sa účinkami oregánového oleja a jeho vplyvu na zdravie čriev. V nasledujúcom zozname sú uvedené niektoré z nich, ktoré boli publikované v NCBI - The National Center for Biotechnology Information (Národné centrum pre biotechnologické informácie).

 1. Antifugálna aktivita oregánového oleja proti Candida albicans.
 2. In vitro aktivita éterického oleja z origanum vulgare proti rôznym druhom Candida (kvasiniek).
 3. Antifungálne vlastnosti Artemisia sieberi a éterických olejov z Origanum vulgare proti Candida glabrata získaných od pacientov s vulvovaginálnou kandidózou.
 4. In Vitro aktivita éterického oleja z Origanum Vulgare proti rôznym druhom kvasiniek.
 5. Citlivosť Candida Albicans na éterické oleje: Sú alternatívou k antifugálnym prostriedkom?
 6. In vitro synergická účinnosť kombinácie s éterickými olejmi z Origanum vulgare a Pelargonium graveolens proti niektorým druhom kvasiniek.

Často kladené otázky

 • Je bezpečné užívať oregánový olej denne?
  Každodenné užívanie oleja z oregána môže znížiť prirodzenú schopnosť nášho organizmu absorbovať železo, takže spoločnosť Zane Hellas odporúča vnútorné užívanie oregánového oleja  denne po dobu 14 – 21 dní. Po týždňovej prestávke môžete opäť tento doplnok užívať počas ďalších 21 dní a tak ďalej.
 • Môžem si vziať aj viac ako jednu gélovú kapsulu denne?
  Navrhovaná dávka je 1 kapsula denne. Ak chcete prekročiť túto odporúčanú dávku, stále sa pred tým poraďte so svojim lekárom.
 • Prečo odporúčate užitie gélovej kapsuly po jedle? Môžem ju užiť aj na lačno?
  Dôvod, prečo odporúčame užitie kapsúl po jedle je, že tak predídete pocitu tepla v žalúdku a silnej oregánovej chuti, ktorá sa môže objaviť.
 • Je bezpečné užívať olej z oregána počas menštruácie?
  Keďže olej z oregána stimuluje tok krvi do oblasti panvy a maternice, odporúčame vyhnúť sa jeho užívaniu počas menštruácie. Po týždňovej prestávke môžete opäť tento doplnok užívať počas ďalších 21 dní a tak ďalej.
 • Prečo sa éterický olej z oregána niekedy líši vo farbe?
  Jeho farba môže byť svetlejšia alebo tmavšia v závislosti od zberu. No nemusíte mať obavy nie je to spôsobené poklesom kvality oleja.