LipoQsol - vo vode rozpustné lipozomálne kvapky Q10 Zväčšiť

LipoQsol - vo vode rozpustné lipozomálne kvapky Q10

Nový produkt

LipoQsol je vo vode rozpustná forma koenzýmu Q10. Vo vode rozpustná forma zabezpečuje takmer 100% vstrebanie, tak ešte lepšie zabezpečuje dokonalé využitie užitého množstva Q10. Q10 je koenzým, ktorý je základom pri procese výroby energie buniek.

Viac detailov

41,90 € .

Tabuľka dát

Objem30ml

Detaily

   

LipoQsol je vo vode rozpustná forma koenzýmu Q10. Vo vode rozpustná forma zabezpečuje takmer 100% vstrebanie, tak ešte lepšie zabezpečuje dokonalé využitie užitého množstva Q10. Q10 je koenzým, ktorý je základom pri procese výroby energie buniek. Nachádza sa hlavne v časti buniek vytvárajúcich energiu, v tzv. „mitochondriách“. Q10 nie je telu cudzia látka, nakoľko si ho telo aj vyrába, nie vždy však v potrebnom množstve! Pri znížení množstva Q10 v tele dochádza k problému nedostatku energie a pokiaľ množstvo energie nedosiahne určitú úroveň, bunka umrie. 30 ml fľaštička obsahuje 180 dávok, čo značí 2700 mg tekutého koenzýmu Q10.  

Ľudský organizmus dokáže vytvoriť do 20-25 rokov života potrebné množstvo molekúl Q10. Zvyšovaním veku sa znižuje množstvo Q10 v organizme a okolo 40 rokov sa zredukuje úplne na nulu.

Koenzým Q10 má kľúčovú úlohu pri fungovaní organizmu: pri pohybe, rozmýšľaní a aj v tom, aby vnútorné životné procesy prebiehali v adekvátnej kvalite a tempe. Keď sa táto molekula nenachádza vo vnútornej membráne mitochondrií, tak sa v našom organizme nevytvára dostatok energie. To sa môže prejaviť energetickými poruchami najskôr na úrovni bunky, potom tkanív, orgánov až celého organizmu. Chronický nedostatok Q10 spôsobí zrútenie celého energetického riadenia organizmu, s čím súvisí to, že ten nedokáže plniť ani základné funkcie.   

Koenzým Q10 je nenahraditeľným  materiálom podobným vitamínu pre naše bunky, ktorý prispieva k udržaniu zdravej funkcii srdca, normalizovaniu krvného tlaku, udržiavaniu duševnej a fyzickej čerstvosti a k posilňovaniu imunitného systému. Podľa súčasného stavu bádania bezprostredne súvisí nedostatok Q10 v organizme s chorobami srdcového a cievneho systému, nádorovými ochoreniami, degeneratívnymi ochoreniami nervového systému a demenciou.   

Vo vode rozpustné LipoQsol kvapky s koenzýmom Q10 napomáhajú k upraveniu zníženej hladiny Q10 a ukončeniu stavu chýbajúcej energie. Táto, vo vode rozpustná forma, zaručuje takmer 100% vstrebanie, preto ešte lepšie podporuje využitie užitého množstva Q10.

Lipozomálny LipoQsol vo vode rozpustný tekutý Q10

Rozlišujeme dve formy koenzýmu Q10: rozpustný v tuku a vo vode. V tuku rozpustná forma sa ťažšie vstrebáva, preto sa jej menej zúžitkuje a je potrebné väčšie množstvo pre zaúčinkovanie. Vo vode rozpustná forma sa oproti nej vstrebe takmer na 100%, tým pádom aj jej zúžitkovanie je vyššie a výrazne menej ho potrebujeme prijať pre želaný efekt. LipoQsol je 100% rozpustný a jeho využitie je o 300% lepšie, ako u rozpustného v tuku, tým sa do organizmu dostane viac účinných látok, ako je tomu v prípade kapsúl. 

Vo vode rozpustný LipoQsol Koenzým Q10 kvapky sa vyrábajú z prírodných základových materiálov. Obsahujú vo vode rozpustné Q10 molekuly, ktoré sú schopné sa vstrebať na 100% z tráviaceho traktu: nakoľko tieto vo vode rozpustné molekuly Q10 sú uzatvorené v lipozóme, malej guľôčke tuku. Počas vstrebávania sa lipozómy priľnú k membráne a po difúzii sa celé množstvo Q10 dostane do mitochondrie vo vnútri bunky. 

Komu sa odporúča užívať LipoQsol?

Vlastne od 20-25 roku života každému. Čím skôr začneme s jeho dopĺňaním, tým rýchlejšie sa normalizuje úroveň energie a pravidelným užívaním možno docieliť, že sa problémy spôsobujúce nedostatok Q10 dostavia neskôr. Odporúčame  pri chorobe, rekonvalescencii, zvýšenej fyzickej a duševnej práci ako aj pri stresovom životnom štýle.

LipoQsol dávkovanie

LipoQsol je potrebné pomocou kvapkadla aplikovať priamo pod jazyk, potom ho tam nechať pôsobiť po dobu 30-60 sekúnd. Jeho užitie sa odporúča minimálne 1 hodinu pred jedlom!  

CieľVek / StavDoplnenie (1-4 mesiace)Udržiavanie (5 mesiacov)
Prevenciaod 20 roku1 x 6 kvapiek
od 30 roku2 x 6 kvapiek
od 40 roku3 x 6 kvapiek2 x 6  kvapiek
od 50 roku2 x 12 kvapiek3 x 6 kvapiek
od 60 roku3 x 12 kvapiek3 x 6 kvapiek
Podporná liečbaSrdcovo-cievny systém, ochorenia ďasien, ateroskleróza2 x 6-12 kvapiek2 x 3-6  kvapiek
Poruchy nervového systému (Parkinson, Alzheimer, Huntingtonova choroba), atď.3 x 18 kvapiek3 x 12 kvapiek
Vážne zhubné ochorenia a ochorenia z nedostatku imunity3 x 12 kvapiek2 x 12  kvapiek
3 x 24 kvapiek2 x 24  kvapiek
Maximálna dávkaMetastatický nádor, vážny chronický degeneratívny stav3 x 48 kvapiek3 x 24 kvapiek


Metóda použitia LipoQsol-u a dávkovanie nenahrádza pravidelnú lekársku starostlivosť a terapiu liekmi, odporúča sa k ich doplneniu!

Q10 doplnkovú terapiu treba rozdeliť na dve časti. V prvej doplníme hladinu Q10 v organizme na normálnu hladinu 2.5-3.5 µg/ml.  To sa dá dosiahnuť jednou terapiou s vyššími dávkami. Potom, keďže náš organizmus ani naďalej neprodukuje Q10, musíme hladinu udržiavať nižšími dávkami. 

Dávkovanie sa realizuje kvapkami pomocou pipety, ktorá je súčasťou balenia.

6 kvapiek sa rovná 15 mg vo vode rozpustného koenzýmu Q10 (toto množstvo sa rovná 50 mg v tuku rozpustnom Q10). 30 ml fľaštička obsahuje 180 dávok, čo znamená spolu 2700 mg vo vode rozpustného koenzýmu Q10.

Nakvapkajte do 2 dl vody, ovocnej šťavy, či čaju želané množstvo a sŕkavo ho vypime.

Tip pre maximálne vstrebanie: Nakvapkaním pod jazyk sa účinná látka dostáva hneď do krvného obehu, zrýchlime tak vstrebávanie. Môžeme nakvapkať potrebné množstvo a chvíľu ho držíme pod jazykom, potom prehltneme.

Ďalšie informácie

Pri užívaní liekov na znižovanie krvného tlaku obsahujúcich betablokátory môže byť nedostatok Q10 väčší, odporúča sa preto jeho doplnenie! 

Keďže je LipoQsol vo vode rozpustný, nemožno sa ním predávkovať. Negatívne pôsobenia odborníci nezistili, zistili však, že v mnohých prípadoch posilnil pozitívne účinky iných výrobkov. 

V krabičke sa nachádzajúcim špeciálnym dávkovačom 6 kvapiek z LipoQsol-u zodpovedá 15 mg lipozomálneho vo vode rozpustného koenzýmu Q10. 30 ml fľaštička obsahuje 180 dávok, čo spolu znamená 2700 mg vo vode rozpustného koenzýmu Q10.

Možno nakvapkať pod jazyk, do nápoja, čaju alebo do vody.

Neobsahuje lepok, je bez chuti a vône.